[browser-shot url=”https://www.kredito24.pl” width=”300″]

Kredito24.pl to polska marka, która oferuje szybkie, krótkookresowe pożyczki gotówkowe. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które natychmiast potrzebują finansowych środków na dowolny cel. Z Krediteo24 można zaciągnąć pożyczkę nawet w kilkanaście minut. Wystarczy wypełnić formularz online, a już po 10 minutach możemy spodziewać się pieniędzy na swoim koncie. Szybkość, jasność i przejrzystość oraz innowacyjność oferty to cechy jakie charakteryzują tą markę.

Na oficjalnej stronie krediteo24.pl pojawiły się informacje na temat niebywałego wzrostu popularności szybkich pożyczek gotówkowych. Raport został sporządzony przez Biuro Informacji Kredytowej we współpracy z Fundacją Konenberga oraz Citi Handlowym. Wyniki dotyczą trendów obecnych na polskim rynku kredytowym. Okazuje się, iż nieustannie wzrasta liczba osób korzystających z usług firm oferujących krótkookresowe pożyczki.

Ponadto 15% ankietowanych wskazało, iż zamierza zaciągnąć pożyczkę w ciągu najbliższych miesięcy. Najczęściej klienci sięgają po kwoty, które nie przekraczają wartości 10 000 zł. Osoby, które zamierzają skorzystać z oferty tego rodzaju pożyczki, przewidują kwoty nie większe, aniżeli 5 000 zł. Godny uwagi jest fakt, iż pieniądze jakie pożyczają klienci przeznaczane są na utrzymanie gospodarstwa domowego. Niewielka zaś część dokonuje zakupu sprzętów RTV i AGD.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://www.kredito24.pl/content/wieksze-zainteresowanie-pozyczkami/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.