W ostatnich latach bardzo popularne i dość atrakcyjne pożyczki proponuje Provident. Analizując propozycję błyskawicznych kredytów przydzielanych przez banki i porównując z pożyczką w Providencie widzi się bardzo nieduże różnice. Provident proponuje dwie formy pożyczki. Pożyczki „z obsługą domową” , i pożyczkę ”Przelew”.

W przypadku pożyczki „Przelew” koszty całkowite są bardzo porównywalne z wieloma kredytami gotówkowymi oferowanymi przez banki. Nie sprawdza się zdolności kredytowej i wymagane jest praktycznie zero formalności. Koszty całkowite podobne do kredytów gotówkowych z pewnością są wyjątkowo atrakcyjną alternatywą dla kredytów gotówkowych.

Wyśmierzyce Provident – Prowident – szybka pożyczka w Providencie (Prowidencie)

Provident jest instytucją coraz bardziej powszechną wśród zwykłych ludzi. Sumy pożyczek są różnorodne. Przekonaj się!

Wypełnij formularz

Wpisz sumę o jaką wnioskujesz i kliknij „Wyślij”. Zostaniesz przekierowany do formularza zgłoszeniowego, w którym będziesz musiał podać swoje dane do kontaktu.

Miasto: Wyśmierzyce
Wojewódtzwo: mazowieckie

7 comments

  1. Wziąłem kredyt w banku BGK. Ostatnia rata przypada na przedostatni miesiąc mojej umowy o pracę którą posiadam na czas okreslony. Czy istnieje możliwość zawieszenie płacenia rat na w przybliżeniu 2-4 miesiące? Wtedy czas spłatydługu się wydłuży ale czy bank ma możliwość udzielić czegos takiego chociaż że terminspłaty wykroczy poza okres mojej umowy?

  2. Chcę dostać pożyczkę 3400 zł. To jest mój pierwszy kredyt. Nie posiadam innych kredytów, aczkolwiek dom nie jest na mnie. Pracuję na umowę o dzieło, moje zarobki są różne, zależne od godzin. Ile wypracuję. Około wynosi 1500 pln brutto na msc.. Chciałbym rozłożyć spłątę na 36 rat. W jakim miejscu najlepiej aktualnie starać sie o kredyt?

  3. zastanawiają mnie informacje na temat najkorzystniejszego, aktualnego oprocentowania chwilówek gotówkowych. Czy Ma ktoś może aktualną informację na tym portalu o dobrych ofertach? Potrzebuję ok 8200zł. Pozdrawiam

  4. Nie mam zaświadczenia o przychodach, mimo tego, że posiadam nieregularne dochody. Jak zdobyć pożyczkę dla każdego? Czy widnieją inne możliwości niż pożyczka od osoby prywatnej albo pożyczki bez poręczycieli?

  5. hi
    Udzielamy prywatnych pożyczek pozabankowych na oświadczenie bez sprawdzania w BIK. Pożyczki od 1 500zł do 35tyś . Czas spłaty rozkładam od 5tyg do 6 lat Małe oprocentowanie, duża przyznawalność. zapraszam do kontaktu emailowego.
    pozdrawiam

  6. Mam duży kłopot. Chodzi o to, że potrzebuję większą sumę pieniędzy. Mianowicie mówię o pożyczce a jej kwota to 8.3 TYS zl. nie mogę iść do banku, ponieważ nie posiadam zdolności kredytowej. Myślałem o parabanku lub pożyczce prywatnej. mieszkam w woj mazowieckim (Wyśmierzyce) Kto mi pomoże? Pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.